Popular

Zuma Deluxe
Zuma's Revenge
Mistyczne Indyjskie Kulki Zuma
Blast

Zalecane

Craigen : Stones of Thum

Craigen: Stones of Thum to nowe zadanie, w którym musisz wykonać wszystkie 12 tajnych zadań z kamieniami. Strzelaj kulkami, aby zebrać wszystkie tego samego rodzaju święte kamienie. Gra Cragen: Stones Of Thum ma swoją wyjątkową rozgrywkę, bardzo piękną grafikę z niesamowitym akompaniamentem muzycznym. Wszystko to daje niezwykłą atmosferę i daje spore zainteresowanie grą. Miń wszystkie lokacje i rozwiązuj intrygujące zagadki.

Na ekranie widać zejście do skarbca. Ale żeby się do tego dostać, musisz rozwiązać pewną zagadkę. Za pomocą armaty, która strzela kamieniami, musisz ustawić je w rzędzie po trzy. Kamienie w różnych kolorach przesuną się do wejścia, a jeśli do niego dotrą, to je przytłoczy. Za pomocą specjalnego artefaktu będziesz strzelał do nich pojedynczymi ładunkami określonego koloru. Najważniejsze to trafić w kamienie tego samego koloru, a następnie je zniszczyć.

Wykonując zadania, gracz otrzyma złote monety. Możesz je wydać na wiele różnych rzeczy. Z każdym poziomem prędkość kamieni będzie rosła i na wszystko musisz zdążyć. Cragen: Stones Of Thum ma na celu rozwinięcie Twojej inteligencji i po prostu rozjaśnienie godzin wolnego czasu w rozgrywce. Sterowanie w Cragen: Stones Of Thum jest bardzo proste. Używaj myszki w tej grze.

Kontrola:

Ocena:

Copyright © ZumaGra.com 2024