Popular

Zuma Deluxe
Zuma's Revenge
Mistyczne Indyjskie Kulki Zuma
Blast

Zalecane

Dżungli

W odległej dżungli, gdzieś w pobliżu brzegów Amazonki, jest plemię Indian. Żyją spokojnie i cicho i nie krzywdzą nikogo. Ale pewnego dnia wielobarwne kule zaczynają atakować ich wioskę. Chcą ukraść cenne skarby. Pomóż chronić Indian i zniszcz wszystkie kolorowe kulki. Aby to zrobić, musisz połączyć kulki tego samego koloru w łańcuchy 3 lub więcej.

Gra Dżungli Zuma ma dodatkowe bonusy, które mogą pomóc zniszczyć wszystkie wielokolorowe kulki tak szybko, jak to możliwe. Zwykle są ukryte między kulkami, więc bądź bardzo uważny. Wzrokowa piłka zapewnia dodatkową precyzję. Pozwala szybciej i dokładniej zniszczyć kule. Kula zegarowa spowalnia kule w łańcuchu, więc możesz je szybko zniszczyć. Kula blokująca zatrzymuje ruch kulek na kilka sekund. Kula bombowa niszczy wszystkie kule znajdujące się w jej pobliżu.

W grze Dżungli Zuma masz 3 życia. Jeśli je zgubisz, musisz ponownie rozpocząć grę. Życzę Ci szczęścia. Pomóż Indianom chronić skarby!

Proszę czekać. Gra się ładuje ...

Kontrola: Użyj kółka myszy, aby przesunąć piłkę w lewo lub w prawo. Celuj lewym przyciskiem myszy, aby zestrzelić piłki. W tej grze nie możesz zmienić koloru piłki.

Ocena:

Copyright © ZumaGra.com 2024