Popular

Zuma Deluxe
Zuma's Revenge
Mistyczne Indyjskie Kulki Zuma
Blast

Zalecane

Lost Island Zuma

Nowa odsłona gry Lost Island Zuma różni się od poprzedniej, a przede wszystkim tym, że masz do dyspozycji nie tylko jedną, ale kilkanaście dział umieszczonych na różnych krańcach pola. Możesz wybrać, który strzelisz, aby dostać się do poruszającego się węża kulowego. Wszelkiego rodzaju przeszkody w postaci totemów, figurek i kamieni uniemożliwiają przemieszczanie się, więc zapasowa broń bardzo się przyda. Przy strzałach musisz zbudować trzy lub więcej kulek tego samego koloru w rzędzie, co spowoduje ich zniknięcie, a łańcuch stanie się krótszy. Musisz zniszczyć wszystkie kulki, aby przejść poziom i przejść do nowego, trudniejszego.

Trafienie sąsiednich piłek w ilości co najmniej 2 odpowiadających im kolorów spowoduje ich zniszczenie. Poziom zostanie ukończony po zniszczeniu wielokolorowego węża. Jednocześnie w każdym działa możesz zmienić kolor kuli, z której będziesz strzelać, co umożliwia szybkie zniszczenie niezbędnych ogniw łańcucha.

Lost Island Zuma to klasyczna gra z dodatkowymi funkcjami i piękną grafiką. Ta gra zachwyci Cię ekscytującą podróżą do zaginionego świata gier Zuma. Musisz przejść przez niesamowitą i tajemniczą dżunglę, składającą się z 20 etapów. Każdy z nich daje możliwość wykazania się szybkością i celnością, strzelając z armaty kolorowymi pociskami w poruszającą się linię kul.

Kontrola:

Ocena:

Copyright © ZumaGra.com 2024