Popular

Zuma Deluxe
Zuma's Revenge
Mistyczne Indyjskie Kulki Zuma
Blast

Zalecane

Zuma Totemia

Zuma Totemia to darmowa gra online, w której musisz strzelać do kolorowych kulek w łańcuchu. Zasady są proste - takie same, jak w większości gier Zuma. Na środku boiska znajduje się armata w formie wielkiej żaby trzymającej w pysku kolorową kulkę. Wokół armaty biegnie kręta droga. Trasa jest wyjątkowa na każdym poziomie. Tą drogą porusza się cała linia dziesiątek, a później setek kolorowych piłek.

Wyceluj w grupy trzech piłek tego samego koloru i strzel. Nie jest łatwo dostać się do środka, ponieważ musisz wprowadzić poprawki do prędkości ruchu, aby piłka wylądowała dokładnie tam, gdzie chcesz. Jeśli uda Ci się trafić, cała grupa kulek tego samego koloru zniknie. Głównym celem poziomu jest zniszczenie całego łańcucha, zanim dotrze on do dziury na boisku.

Jeśli choćby jedna piłka dotrze do dołka, gra zostanie przegrana. Gra jest znacznie ułatwiona dzięki różnorodnym bonusom. Czasami na piłkach pojawiają się ślady. Spróbuj je najpierw zniszczyć. Jeśli ci się uda, możesz otrzymać cenne bonusy. Na przykład desygnator laserowy, kula ognia, spowolnienie i wiele innych. Jeśli to możliwe, powalaj monety, które pojawiają się w jednej części pola gry. Daje to dodatkowe punkty, pozwalające zająć wyższe miejsce w tabeli zwycięzców.

Kontrola:

Ocena:

Copyright © ZumaGra.com 2024