Popular

Zuma Deluxe
Zuma's Revenge
Mistyczne Indyjskie Kulki Zuma
Blast

Zalecane

Fairy Town 2

W grze Zuma Fairy Town 2 znajduje się koło składające się z zestawu wielokolorowych klejnotów. Biały smok gromadził te drogocenne kamienie przez tysiące lat w swojej jaskini, a Ty masz okazję schować je dla siebie. Aby to zrobić, strzel do koła, próbując zebrać trzy lub więcej klejnotów tego samego koloru. Spowoduje to ich upadek. Musisz zniszczyć wszystkie klejnoty w jak najkrótszym czasie, ponieważ z czasem punkty maleją. Jeśli skończą ci się punkty, gra się zakończy.

Zostań prawdziwym poszukiwaczem skarbów w grze Zuma Fairy Town 2. Tutaj możesz zdobyć klejnoty, ale w tym celu musisz spróbować. Zniszcz całą konstrukcję za pomocą klejnotów, aby wygrać. Zapisz jak najwięcej punktów, aby ustanowić rekord. Klejnoty są dość łatwe do wydobycia. Koło z nimi powoli obraca się wokół własnej osi. W tym momencie musisz strzelać klejnotami w te, które pasują do koloru na kole.

Jeśli utworzysz kombinację trzech lub więcej klejnotów, znikną one, a Ty otrzymasz dodatkowy czas i punkty w grze. Pamiętaj, że gra ma ograniczony czas. Jeśli nie masz zwycięskich kombinacji, nie będziesz miał czasu na zniszczenie całego koła za pomocą klejnotów. Ponadto na początku gry otrzymasz maksymalną liczbę punktów. Z czasem będzie się zmniejszać. W Twoim interesie jest jak najszybsza i efektywna gra. Użyj lewego przycisku myszy, aby strzelać do klejnotów.

Kontrola:

Ocena:

Copyright © ZumaGra.com 2024