Popular

Zuma Deluxe
Zuma's Revenge
Mistyczne Indyjskie Kulki Zuma
Blast

Zalecane

Space Zuma

Space Zuma to dopasowana gra logiczna podobna do klasycznej Zuma. Wszystko, co musisz zrobić, to strzelać kulkami, aby utworzyć grupy tego samego koloru po trzy w grupie i sprawić, że znikną. Kiedy piłka znajdzie się w dołku, gra dla ciebie dobiegnie końca.

Podczas podróży w kosmos dzielny astronauta wpadł w pułapkę. Miał awarię silnika w rakiecie i teraz ona stoi. W tym czasie asteroidy zaczęły latać w kierunku rakiety. Dzielny kapitan może manewrować między asteroidami i strzelać do obiektów, ale potrzebuje Twojej pomocy. Teraz musisz pomóc astronaucie przetrwać. Używając klawiszy sterujących, możesz obracać rakietę wokół jej osi w przestrzeni. Użyj tego, aby wycelować w asteroidy. Następnie zacznij strzelać do tych przedmiotów z armaty. Twoje pociski uderzające w kamienie zniszczą je.

Możesz teraz zagrać w tę niesamowitą grę online i cieszyć się wszystkimi kolorowymi emocjami, jakich można oczekiwać od oryginału. Cel pozostaje ten sam - usunąć wszystkie kolorowe kulki, strzelając do nich i dopasowując razem trzy tego samego koloru. Musisz szybko reagować i ciężko pracować, aby szybko myśleć! Istnieje wiele różnych poziomów gry, a także możesz strzelać specjalnymi kulkami o wyjątkowych zdolnościach. Czy potrafisz ukończyć każdy poziom i zostać mistrzem?

Kontrola:

Ocena:

Copyright © ZumaGra.com 2024