Popular

Zuma Deluxe
Zuma's Revenge
Mistyczne Indyjskie Kulki Zuma
Blast

Zalecane

Zuma Blast

Zuma Blast to bardzo wciągająca gra, która zanurza graczy w jej tajemniczym świecie. Musisz zebrać kombinacje trzech lub więcej kulek tego samego koloru. Jeśli kombinacja składa się z więcej niż trzech piłek, otrzymasz bonusy. Najważniejsze to wybić wszystkie piłki, a wtedy wygrasz. Z każdym kolejnym poziomem gra staje się coraz trudniejsza. Nie będzie to dla Ciebie łatwe, ale musisz sobie z tym poradzić, ponieważ z każdym kolejnym poziomem gra staje się ciekawsza.

Uważnie obserwuj łańcuch, ponieważ może wpaść do dziury i przegrać. Wierzyć w siebie. Zagraj w grę Zuma Blast i baw się grą. Trzy różne, niesamowite światy z magicznymi kulami, trzydzieści ciekawych poziomów, wiele bonusów i przeszkód czekają na Ciebie. Twoim zadaniem jest wybić wszystkie kolorowe kulki, które pojawiają się na boisku i poczuć się jak zwycięzca.

Celem gry jest utworzenie kombinacji trzech lub więcej piłek tego samego koloru, tak aby ostatecznie żadna piłka nie pozostała na boisku. Za zrobienie kilku bloków po trzy kulki z rzędu otrzymasz dodatkowe punkty. W sumie w grze jest 60 poziomów, a przejście każdego poziomu wzrośnie, co oznacza, że ​​gra będzie coraz trudniejsza.

Kontrola:

Ocena:

Copyright © ZumaGra.com 2022