Popular

Zuma Deluxe
Zuma's Revenge
Mistyczne Indyjskie Kulki Zuma
Blast

Zalecane

Zuma Zima

Święty Mikołaj mieszka na biegunie północnym i raz w roku dostarcza prezenty wszystkim dzieciom. Pod ziemią znajduje się fabryka, w której powstają zabawki. Ale tu problem, ktoś wysłał klątwę i teraz wzdłuż rynsztoka do fabryki zbliżają się piłki. Święty Mikołaj będzie musiał ich chronić. W grze Zuma Zima (Zuma Winter Edition) pomożesz mu. Większość dekoracji występuje w różnych kolorach.

Nasz bohater będzie strzelał do tych samych pojedynczych obiektów. Musisz ułożyć rząd trzech identycznych obiektów z kulek tego samego koloru. Następnie znikną z ekranu i otrzymasz punkty. Dlatego musisz zniszczyć wszystkie przedmioty. W grze online Zuma Winter Edition musisz tworzyć łańcuchy z trzech lub więcej kulek tego samego koloru, aby usunąć je z pola gry.

Całe pole gry w grze Zuma Zima (Zuma Winter Edition) jest związane z dekoracjami świątecznymi, takimi jak kule z różnymi obrazkami i pomalowane na różne kolory. Kilka obiektów, które znajdują się niedaleko siebie, może utworzyć łańcuch, za który otrzymasz określoną liczbę punktów w grze. Uważaj na nowe piłki pojawiające się na boisku i połącz je z niezbędnymi obiektami. Zniszcz kule, zanim dotrą do końca.

Kontrola:

Ocena:

Copyright © ZumaGra.com 2024