Popular

Zuma Deluxe
Zuma's Revenge
Mistyczne Indyjskie Kulki Zuma
Blast

Zalecane

Zuma Jellyland

Zuma Jellyland to dość wymagająca, ale interesująca gra, w której możesz użyć broni do zniszczenia łańcucha poruszających się galaretek. Podczas zabawy z psem pewna dziewczyna po cichu dostała się do niezwykłego miejsca zwanego Game JellyLand. A teraz musi jakoś się stąd wydostać i trzeba to zrobić z twoją pomocą.

Gra została zaprojektowana zgodnie z klasycznymi grami Zuma. Tylko tym razem nie będziesz miał wielokolorowych kulek, a wielokolorowe galaretki poruszające się po krętej ścieżce. I oczywiście musisz się ich pozbyć, strzelając dokładnie tą samą galaretką. Musisz to zrobić w sposób przemyślany, tworząc kombinacje trzech identycznych obiektów, które ulegną samozniszczeniu. Konieczne jest szybkie działanie, aż wszystkie obiekty zostaną zniszczone, tym samym przybliżając Cię do zwycięstwa. Po oczyszczeniu jednego sektora znajdziesz się w nowym, gdzie czekają na Ciebie nowe przygody.

Szybkość ruchu galaretki wzrośnie i będziesz musiał działać jeszcze szybciej. Staraj się nie przegapić, bo wtedy będziesz musiał tworzyć dodatkowe grupy, aby je zniszczyć. Jeśli przegapisz przynajmniej jeden obiekt, gra Zuma Jellyland przepadnie i nie będziesz mógł uratować dziewczyny. Całej rozgrywce będzie towarzyszyć wesoła muzyka i jasna grafika, co sprawi, że przejście gry Zuma Jellyland będzie jeszcze ciekawsze i przyjemniejsze.

Kontrola:

Ocena:

Copyright © ZumaGra.com 2022