Popular

Zuma Deluxe
Zuma's Revenge
Mistyczne Indyjskie Kulki Zuma
Blast

Zalecane

Mistyczne Indyjskie Kulki Zuma

Wszyscy uwielbiają ekscytujące i kolorowe gry flash online. Przedstawiamy twoją uwagę Mystic India Pop Zuma. W tej grze musisz zgrupować kule według koloru i zestrzelić je kulą tego samego koloru. Wszystkie kule poruszają się po różnych trasach.

W grze Mystic India Pop Zuma Twoim zadaniem jest ich zestrzelić, aby wybuchły. Musisz grupować piłki w grupy po 2 lub więcej. Za przewrócone kulki otrzymujesz punkty.

Otrzymujesz także bonusy za całe łańcuchy i kombinacje. Jeśli zdążysz przejść poziom w określonym czasie, możesz zbierać monety, które pojawiają się na boisku. W tej grze jest 9 poziomów. Wszystkie z nich są podzielone na 3 poziomy. Aby ukończyć poziom, musisz wypełnić pasek w prawym dolnym rogu. Masz 3 życia, więc jeśli przegrasz, musisz zacząć wszystko od nowa. Na każdym poziomie zwiększa się prędkość piłek i dodawane są nowe kolory kulek. Więc uważaj!

Kontrola: Aby wybrać kierunek, użyj kółka myszy. Aby zestrzelić kule, celuj i naciśnij lewy przycisk myszy. Jeśli chcesz zmienić kolor piłki, naciśnij spację.

Ocena:

Copyright © ZumaGra.com 2024