Popular

Zuma Deluxe
Zuma's Revenge
Mistyczne Indyjskie Kulki Zuma
Blast

Zalecane

Zuma Maya

Zuma Maya to dość trudna gra. Zuma to najpopularniejsza gra logiczna, a dziś przedstawiamy nową wersję legendarnej gry poświęconej cywilizacji Majów.

W grze możesz znaleźć się w krainie starożytnego plemienia i wykazać się zręcznością oraz szybkością reakcji. Zuma Maya to połączenie dwóch popularnych gier Zuma i Bubble Shooter. Twoim celem jest usunięcie z boiska kulek tego samego koloru. Na ekranie widać długą, krętą ścieżkę. Przetoczą się przez nią kolorowe kulki. Trudność polega na tym, że platforma z piłeczkami znajduje się zawsze na górze pola gry, co zmniejsza dokładność uderzania w poruszający się łańcuch piłek.

Łańcuch nie pojawia się w całości na boisku, ale jest podzielony na 3 części, z których każda pojawia się po pewnym czasie. Twoim zadaniem jest powstrzymanie łańcucha przed dotarciem do wejścia do jaskini. Aby tego uniknąć, musisz strzelać tak, aby kule tego samego koloru połączyły się w trzy lub nawet więcej części. Następnie wybuchną i znikną z pola gry. Na każdym poziomie czeka na Ciebie nowa lokacja i zupełnie nowa ścieżka. Jest to trudne zadanie, które będzie Cię denerwować. Zuma Maya to bardzo wciągająca gra. Ukończ poziomy i zbieraj punkty. Ciesz się grą i powodzenia!

Kontrola:

Ocena:

Copyright © ZumaGra.com 2024