Popular

Zuma Deluxe
Zuma's Revenge
Mistyczne Indyjskie Kulki Zuma
Blast

Zalecane

Zuma Legend

Zuma Legend to popularna gra zręcznościowa, która pojawiła się około 10 lat temu. Od tego czasu twórcy Zumy wydali różne wersje, z których każda jest piękna. Zuma Legend zawiera najlepsze szczegóły techniczne i kolorowe projekty, które są tak popularne wśród miłośników Zuma.

Zuma Legend zyskał ogromną popularność wśród fanów słynnej marki. Zasada działania wszystkich wariantów gier jest taka sama - wybuchające kolorowe kulki. Ale odmiany są bardzo różne. Tutaj użytkownik spotka niezwykłe stworzenia i zapozna się z bardzo oryginalną przestrzenią. Czeka na Ciebie wiele poziomów z przyjemną muzyką i wszechstronnym designem. Trudność rośnie z każdą lokalizacją. Główną bronią użytkownika jest katapulta z kulkami. Urządzenie wygląda jak dziwaczna bestia, która strzela kulami o różnych kolorach.

Łańcuch piłek porusza się wzdłuż ścieżki. Im większa prędkość strzelania, tym skuteczniejsza musi być strategia. Ważne jest, aby z wyprzedzeniem obliczyć swoje kroki, aby nie stracić, ponieważ są tylko trzy życia. Gra Zuma Legend to jasny, fantastyczny świat, w którym możesz poprawić swoją zwinność, uwagę i spostrzegawczość. A bajeczna atmosfera pozwoli Ci zanurzyć się we wspaniałym świecie pełnym magii i przygód.

Kontrola:

Ocena:

Copyright © ZumaGra.com 2024