Popular

Zuma Deluxe
Zuma's Revenge
Mistyczne Indyjskie Kulki Zuma
Blast

Zalecane

Zuma Bubble Shooter

Zuma Bubble Shooter to najpopularniejsza gra. Nie ma w tym żadnych zmian, wszystko jest jasne i wystarczające nawet dla osoby, która gra w tę grę po raz pierwszy. Kulki w grze wyglądają jak zwykłe kule w sześciu różnych kolorach. Gra ładuje się bardzo szybko.

Zuma Bubble Shooter jest tak dynamiczny, że przyciągnie uwagę każdego, kto zacznie w nią grać. Cel gry jest dość prosty i nieskomplikowany. Musisz strzelać do wszystkich piłek znajdujących się na boisku. Można zauważyć, że kulki mają różne kolory i są dokładnie ze sobą wymieszane. Tylko zwinność i inteligencja pomogą Ci wygrać. Z pomocą swoich umiejętności będziesz w stanie zniszczyć wszystkie kulki.

Zuma Bubble Shooter będzie działać idealnie i zadowoli każdego gracza. Gra jest prosta i intuicyjna. Podczas gry w lewym dolnym rogu widać kolor kolejnej piłki oraz ilość chybionych, po których pojawi się kolejna piłka. Strzał jest chybiony, jeśli nie niszczy rzędu piłek. Aby wygrać, musisz całkowicie oczyścić pole gry. Jeśli liczba kul spadnie do najniższego limitu, przegrasz. Gracze w tej grze muszą mieć umiejętności i taktyczne myślenie. Tak więc po wykonaniu zdjęcia możesz od razu wybić dużą liczbę piłek, w tym kulek innego koloru.

Kontrola:

Ocena:

Copyright © ZumaGra.com 2022