Popular

Zuma Deluxe
Zuma's Revenge
Mistyczne Indyjskie Kulki Zuma
Blast

Zalecane

Zuma Revenge 2

Zuma Revenge 2 game (oficjalna nazwa The Lost Treasures of Zuma) jest klonem popularnej na całym świecie gry z różnymi kategoriami wiekowymi. Jest bardzo podobny do Zuma Deluxe.

Z pomocą legendarnej żaby Zuma strzegącej zaginionych skarbów musisz walczyć z nadchodzącym niebezpieczeństwem w postaci jasnych kolorowych kulek.

Zadanie gry Zuma Revenge 2

Nie pozwól, aby kolorowe kulki wypełniły wszystkie labirynty i dotarły do ​​czaszki. W przeciwnym razie stracisz życie i zaczniesz swoją drogę do zaginionego skarbu od samego początku. Jeśli uda ci się wybić więcej niż trzy kule z rzędu, możesz zdobyć dodatkowe punkty lub inny przyjemny bonus. Może zmniejszyć prędkość łańcucha, łańcuch może zacząć poruszać się w przeciwnym kierunku lub uzyskać dodatkowe punkty.

Cechy żaby Zuma

W porównaniu z oryginalnym "The Lost Treasures of Zuma" ta gra ma bardziej stylową i jasną grafikę oraz dyskretną muzykę. W ten sposób gra jest wciąż fascynująca i może ukryć twoje problemy i pomóc Ci się zrelaksować.

Zagraj w tę wspaniałą grę Zuma Revenge 2 online za darmo na pełnym ekranie. To ulepszona wersja gry Zuma Deluxe!

Kontrola: Strzelaj kulkami lewym przyciskiem myszy. Możesz zmienić kolor następnej piłki na głowie żaby za pomocą spacji na klawiaturze.

Ocena:

Copyright © ZumaGra.com 2024