Popular

Zuma Deluxe
Zuma's Revenge
Mistyczne Indyjskie Kulki Zuma
Blast

Zalecane

Owoce

Zuma Owoce - na drzewie jest chytra małpa. Bardzo kocha owoce. Jak widać, jest to teraz pora deszczowa, więc drzewa są bardzo żyzne i jest wiele owoców. Więc małpa postanowiła się z tobą pobawić i rzucić na ciebie owoc. Owoc porusza się na gałęzi drzewa w łańcuchu. Połącz owoce 3 lub więcej rodzajów i zniszcz je. Tak, ta gra jest bardzo podobna do gier Zuma. Ale zamiast kulek są owoce.

Gra Zuma Owoce jest nieograniczona, więc podczas gry automatycznie kończysz jeden poziom za drugim. W lewym górnym rogu ekranu możesz zobaczyć, jakie owoce będą następne. Więc łatwiej będzie zaplanować następny ruch. Za każdy zniszczony owoc otrzymujesz punkty. Pod koniec gry możesz zobaczyć swój całkowity wynik. W tej grze nie ma żadnych dodatkowych żyć, więc bądź ostrożny i uważny. Jeśli przegrasz, musisz zacząć wszystko od nowa. W grze nie ma przerw, więc dosłownie nie ma końca.

Proszę czekać. Gra się ładuje ...

Kontrola: Użyj kółka myszy, aby poruszać się w lewo lub w prawo. Celuj lewym przyciskiem myszy, aby zestrzelić piłki. W tej grze nie możesz zmienić rodzaju owoców.

Ocena:

Copyright © ZumaGra.com 2024