Popular

Zuma Deluxe
Zuma's Revenge
Mistyczne Indyjskie Kulki Zuma
Blast

Zalecane

Zuma Kulki

Zuma Kulki - magiczna kula leci po niebie i wszystko jest w porządku. Ale nagle na niebie pojawiają się wielokolorowe kule, które stanowią zagrożenie dla spokojnego istnienia magicznej kuli. Piłka postanawia zniszczyć je wszystkie, ale nie jest to łatwe.

Aby zniszczyć wielokolorowe kule, musisz połączyć je według koloru i zestrzelić łańcuchy trzech lub więcej kulek tego samego koloru. Nie zapomnij o punktach bonusowych. Na ekranie są numery 5, 10 i 15. Jeśli je uderzysz, dostaniesz bonusy. Możesz strzelać dowolną liczbę liczb. Jeśli zniszczysz kule w łańcuchu obok liczb, podwoisz swoje bonusy!

Jeśli przegrasz, musisz zacząć wszystko od nowa! Zestrzel kule tylko na płaskich częściach łańcucha, w przeciwnym razie odbijają się. Usuń wszystkie kule, zanim dotrą do wyjścia, w przeciwnym razie gra się skończy i możesz przegrać! Życzę Tobie i Twojej magicznej kuli powodzenia!

Kontrola: Użyj kółka myszy, aby przesunąć piłkę w lewo lub w prawo. Celuj lewym przyciskiem myszy, aby zestrzelić piłki. Naciśnij spację, aby zmienić kolor piłki.

Ocena:

Copyright © ZumaGra.com 2022