Popular

Zuma Deluxe
Zuma's Revenge
Mistyczne Indyjskie Kulki Zuma
Blast

Zalecane

Zuma Arcade

Zuma Arcade - to niezwykła, zręcznościowa wersja gry Zuma. Z jednej strony wszystko pozostaje takie samo. Musisz połączyć grupy 3 lub więcej piłek, ale z drugiej strony ... Na każdym poziomie są tylko 2 kolory piłki. Poruszają się w różnych sekwencjach w 2 łańcuchach. Musisz kliknąć na jedną piłkę i przesunie się do innego łańcucha. Musisz zgadnąć moment, aby piłka dotarła do innych 2 kulek tego samego koloru. Tylko w ten sposób mogą zostać zniszczone.

Na każdym poziomie musisz zniszczyć 30 kulek każdego koloru. W tej grze jest tryb nieskończoności. Kiedy grasz, możesz zestrzelić piłki, kiedy tylko chcesz. Nie uciekną przed tobą, ponieważ poruszają się w kręgu. Czas nie jest ograniczony.

Głównym celem jest wybicie pewnej liczby piłek. Z każdym poziomem zwiększa się liczba kolorów. Musisz zniszczyć kule 3 lub więcej kolorów, zamiast 2 na łatwych poziomach. W tej grze jest 20 poziomów. Z każdym poziomem gra staje się trudniejsza. Kulki poruszają się szybciej, a liczba kolorowych kulek wzrasta. Po zakończeniu poziomu na ekranie pojawi się symbol. Kliknij na nią, a gra zostanie zapisana. Więc jeśli wyjdziesz z gry, możesz kontynuować później.

Graj w nowe gry Zuma, które nie wymagają wtyczki Flash!

Kontrola: Użyj myszki komputerowej i kliknij wybraną piłkę, aby przełączyć ją na inny łańcuch.

Ocena:

Copyright © ZumaGra.com 2024