Popular

Zuma Deluxe
Zuma's Revenge
Mistyczne Indyjskie Kulki Zuma
Blast

Zalecane

Zuma Deluxe

Kulki Zuma Deluxe online to jedna z najbardziej ekscytujących i fascynujących gier w światowej sieci, protoplasta dziesiątek odmian kulki Gry. Na tej stronie możesz grać w pełną wersję Zuma Deluxe online za darmo i bez rejestracji.

Cel gry Zuma Deluxe

Cel gry Zuma Deluxe ma rozwiązać zagadkę Zumy i chronić starożytną cywilizację przed zniszczeniem. Łańcuch wielokolorowych kulek porusza się wzdłuż krętego labiryntu. Jego prędkość wzrasta, gdy łańcuch zbliża się do środka, w którym znajduje się kamienna żaba. Ta żaba jest symbolem klasycznej gry flash Zuma Deluxe.

Jak grać w Zuma Deluxe?

Zadanie gracza polega na grupowaniu kulek w łańcuchy z trzech lub więcej elementów tego samego koloru i ich zniszczenie. Jeśli gracz dobrze celuje, otrzymuje dodatkowe bonusy, które zwielokrotniają jego punkty. Dzięki magicznym kulkom gracze mogą zwiększyć liczbę uderzonych piłek. Głównym celem nie jest doprowadzenie łańcucha kulek do końca labiryntu i dotarcie do kamiennej żaby Zuma. To nie będzie łatwe, ale jeśli spróbujesz, możesz ukończyć wszystkie poziomy i uzyskać pożądaną nadzwyczajną nagrodę końcową. To jest pełna wersja gry zręcznościowej Zuma Deluxe. Wszystkie poziomy są przedstawione tutaj, ale nie w języku rosyjskim, chociaż wszystko jest proste i jasne. Możesz także grać na pełnym ekranie.

Zagraj w Zuma Deluxe online za darmo i nie zapomnij podzielić się wynikami w komentarzach!

Nowa wersja gry html5

Kontrola: Użyj strzałek „w lewo” i „w prawo” na klawiaturze, aby przesunąć łańcuch. Naciśnij spację, aby strzelać. Naciśnij cyfry 1 i 2, aby użyć klawiszy skrótu.

Ocena:

Copyright © ZumaGra.com 2023