Popular

Zuma Deluxe
Zuma's Revenge
Mistyczne Indyjskie Kulki Zuma
Blast

Zalecane

Halloween Zuma

Halloween Zuma to kolejna odsłona serii Zuma. W tej grze musisz zatrzymać węża i uniemożliwić mu wpełznięcie do dziury. Wąż składa się z kulek lub raczej dyni w różnych kolorach. Aby zatrzymać węża, musisz strzelać do niego dyniami określonego koloru. Przykładowo musisz strzelić w niebieską dynię, by dostać się do miejsca węża, gdzie jest jeszcze więcej niebieskich dyń. Więc pękną trzy lub więcej dyń tego samego koloru. Pośpiesz się, bo wąż chce się przed tobą schować w dziurze.

Specjalnie na Halloween zapraszamy do kolejnej wersji słynnej gry Zuma zaprojektowanej w stylu Halloween. Zniszcz wszystkie dynie toczące się po ścieżce, zanim wpadną do dołu w Halloween Zuma. Strzelaj do dyni z pasującymi kolorami i wzorami w łańcuchu. Kiedy trzy lub więcej dyń dotknie się, znikają, a łańcuch się skraca. Poziom jest zakończony, gdy wszystkie kule zostaną usunięte.

Wszyscy fani docenią kolorową grafikę i zabawną bohaterkę - czarownicę. Ukończ poziomy i ciesz się układanką, umiejętnie strzelając kulkami. Strzelaj wzdłuż łańcucha, zbierając trzy lub więcej dyń tego samego koloru w rzędach, a znikną. Nie pozwól, aby kolorowy łańcuszek przepadł.

Kontrola:

Ocena:

Copyright © ZumaGra.com 2022