Popular

Zuma Deluxe
Zuma's Revenge
Mistyczne Indyjskie Kulki Zuma
Blast

Zalecane

Jungle Legend

Jungle Legend to klasyczna gra na co dzień, która przyciąga uwagę. Aby odkryć wszystkie sekrety tajemniczej wyspy, musisz złamać zaklęcie, niszcząc kolorowe kulki na każdym poziomie. Aby to zrobić, masz kuszę, którą musisz wycelować i zniszczyć kule, tworząc łańcuchy trzech lub więcej identycznych kul. Na kuszy w losowej kolejności pojawi się kula określonego koloru.

Musisz strzelić nim w tę część łańcucha, w której znajduje się kombinacja kulek tego samego koloru. Po strzale piłki zamykają się, a cały łańcuch cofa się. Za każdą kombinację, która znika, otrzymujesz punkty. Im dłuższe combo, tym więcej punktów otrzymasz. Najważniejsze jest, aby łańcuch kulkowy nie dotarł do końca i nie czołgał się do środka. W przeciwnym razie nie będziesz w stanie znaleźć odpowiedzi na swoje pytania. Sterowanie za pomocą myszy.

Przechodząc przez każdy poziom, gracz staje się bardziej doświadczony, co daje mu przewagę w innych grach lub podczas powtarzania tej samej gry. Jungle Legend jest bardzo atrakcyjna, więc możesz w nią grać bez końca. Skorzystaj z bonusów, które dają ci niektóre kule: ruch do tyłu, wybuch sąsiednich piłek, spowolnienie, zatrzymanie. Na niektórych kulach możesz znaleźć bonusy w postaci ikon. Gra ma wiele poziomów o różnym stopniu trudności, więc każdy gracz może strzelać swobodnie.

Kontrola:

Ocena:

Copyright © ZumaGra.com 2024