Popular

Zuma Deluxe
Zuma's Revenge
Mistyczne Indyjskie Kulki Zuma
Blast

Zalecane

Zuma Magician

W grze Zuma Magician, podobnie jak we wszystkich grach tego gatunku, musisz zapobiegać przedostawaniu się piłek do dziury. Musisz usunąć wszystkie piłki, zanim dotrą do celu. Zbieraj różne bonusy, które ułatwią rozgrywkę.

Strzelaj kolorowymi kulkami i łańcuchem poruszających się kulek, ustawiaj w jednej linii co najmniej trzy identyczne obiekty w grze Zuma Magician. Zbadaj tajemniczy świat w Sparkle Zuma 2 i zniszcz wszystkie kule, zanim spadną w otchłań. Spróbuj natychmiast przemyśleć każdy krok, podnieś co najmniej trzy kulki tego samego koloru, aby je wysadzić. Oczyść łańcuch, aby zakończyć falę. Używaj magicznych bonusów, ponieważ poziomy stają się coraz trudniejsze w miarę postępów w grze.

Wyceluj w cel i strzel do niego. Ogólnie rzecz biorąc, rozgrywka jest klasycznym przedstawicielem popularnego od wielu lat gatunku Zuma. Ma po prostu świetną grafikę i dobrą atmosferę. Znajdziesz się w świecie ciemności, w którym zaczarowane kule mają tendencję do wpadania w czarną dziurę. Nie pozwól im tego zrobić, bo w czarnych dziurach możesz znaleźć zaczarowane klucze, które pozwolą ci otworzyć sekretne drzwi. Ale co się za tym kryje, dowiesz się z gry. Sterowanie za pomocą myszy. Miłej gry i powodzenia.

Kontrola:

Ocena:

Copyright © ZumaGra.com 2024