Popular

Zuma Deluxe
Zuma's Revenge
Mistyczne Indyjskie Kulki Zuma
Blast

Zalecane

Zuma Boom

W nowej grze Zuma Boom musisz niszczyć różne rodzaje piłek. Na środku pola gry będzie działo, które może obracać się po okręgu w różnych kierunkach. Spróbuj znaleźć skupiska kulek tego samego koloru w poruszających się obiektach i wystrzel w nie pocisk. Wysadzi te obiekty i dostaniesz za to punkty.

Jasna klasyczna gra Zuma Boom będzie dobrym towarzystwem do zabawy i pełnego relaksu, a doskonała grafika z pewnością zachwyci oko. Twoim zadaniem, podobnie jak w innych podobnych grach, jest strącanie ruchomych piłek z pola gry i uniemożliwienie im dotarcia do centralnej części. Aby to zrobić, strzelaj z niezwykłej armaty kolorowymi kulkami, zbieraj identyczne w grupach po trzy lub więcej, a następnie znikną z pola.

Zwróć uwagę na kulki z różnymi bonusami. Z ich pomocą dużo łatwiej będzie usunąć wszystko z ekranu. Zdobądź punkty za zebrane łańcuchy, wypełnij wskaźnik po lewej stronie i spróbuj zdobyć maksymalną liczbę gwiazdek na poziom. Każdy etap zapewni Ci niesamowitą przygodę, ale jednocześnie będziesz musiał stawić czoła nowym wyzwaniom. Wykazując się wytrwałością i zręcznością, z pewnością poradzisz sobie ze wszystkim.

Kontrola:

Ocena:

Copyright © ZumaGra.com 2024