Popular

Zuma Deluxe
Zuma's Revenge
Mistyczne Indyjskie Kulki Zuma
Blast

Zalecane

Nowa Zuma HTML

Nowa Zuma HTMLto gra typu Zuma, ale główne działo jest stylizowane na żabę i jej otoczenie. Przy pomocy zabawnej żaby trzeba wrzucić kolorowe kulki w poruszający się łańcuch. Kubki mają również wzór, aby ułatwić niektórym użytkownikom. Z każdym z poziomów rośnie trudność polegająca na przyspieszaniu serii kół.

W razie potrzeby możesz rzucać piłkami przez jeden rząd, jeśli występują przerwy w łańcuchu. Jeśli przegapisz, łańcuch przyspieszy swój ruch. Nigdy nie pozwól piłkom dotrzeć do mety. Zgodnie z tradycją klasycznej gry Zuma sterujesz żabą, która strzela kolorowymi kulkami w ogromny, poruszający się łańcuch, który stopniowo rośnie. Pomysł polega na tym, że dopasowujesz ten sam kolor, aby zmniejszyć łańcuch, aż nie pozostanie żadnych piłek. Ekscytujące dopasowanie z 13 poziomami o rosnącej trudności.

Zrób rząd trzech lub więcej kulek tego samego koloru, aby zniknęły. Jeśli piłki dotrą do środka pola gry, gra jest zakończona. Rząd czterech lub więcej piłek zapewni dodatkowe punkty. Kliknij, aby wystrzelić piłkę i stworzyć kombinację trzech lub więcej piłek tego samego koloru. Gra kończy się, gdy piłki dotrą do środka pola gry. Miłej gry i powodzenia!

Kontrola:

Ocena:

Copyright © ZumaGra.com 2024