Popular

Zuma Deluxe
Zuma's Revenge
Mistyczne Indyjskie Kulki Zuma
Blast

Zalecane

Critter zapper

Critter zapper to internetowa wersja ulubionej gry flash Zuma. Tym razem zamiast żaby jest błąd z 6 nogami. Wygląda jak chrząszcz ogrodowy. Ten błąd sprawia, że ​​kolorowe błędy poruszają się po labiryntach ogrodu i nie zbliżają się zbytnio do jego domu. Dlatego strzela szeregiem niezręcznych owadów przez inne robaki o różnych kolorach.

Gdy zbierzesz grupę trzech lub więcej błędów, cały łańcuch trochę się cofnie. Pomaga ci zdobyć więcej punktów i kontynuować grę. Przechodząc przez kolejne poziomy, gracze nie tylko odpoczywają, ale także poprawiają ich uwagę, pomysłowość i cierpliwość. Błędy poruszają się dość wolno. Na każdym nowym poziomie celowanie staje się trudniejsze ze względu na zmieniające się labirynty. Wyglądają tak realistycznie, że ludzie, którzy nie lubią owadów, lepiej wybierają inną wersję Zumy.

Gra jest bardzo jasna, ale dźwięki są raczej słabe. Ta gra jest świetna dla tych, którzy chcą zagrać w nową wersję Zuma. Jednak tylko prawdziwi miłośnicy przyrody mogą nazwać tę grę swoim ulubionym.

Proszę czekać. Gra się ładuje ...

Kontrola: Strzelaj kulami z błędu za pomocą lewego przycisku myszy. Aby wybrać inny kolor błędu, naciśnij spację.

Ocena:

Copyright © ZumaGra.com 2022