Popular

Zuma Deluxe
Zuma's Revenge
Mistyczne Indyjskie Kulki Zuma
Blast

Zalecane

Zuma Sparkle 2

Zuma Sparkle 2 to kontynuacja przebojowej gry Zuma w stylu arcade. Zbierz wszystkie pięć kluczy i rozwiąż zagadkę Sparkle. Dawno temu powstało pięć magicznych kluczy. Te klucze mają otwierać zamek, który skrywa coś o dużej wartości. Klucze były rozrzucone po całej Ziemi, zamknięte na zawsze między nocą a dniem. Wielu próbowało je znaleźć, ale bezskutecznie. Czy będziesz w stanie rozwikłać tę tajemnicę, czy zostaniesz kolejną duszą pochłoniętą poszukiwaniami?

Rzuć wyzwanie ciemności za pomocą szybkich kul, dopasowanych umiejętności, potężnych zaklęć magicznych i potężnych wzmocnień. Połącz kule, zanim wpadną w otchłań i znajdź drogę przez tajemnicze krainy. Sparkle Zuma to gra polegająca na dopasowywaniu. Gracz musi sterować armatą, która z tych samych kul strzela kolorowymi kulkami w pełzającego węża.

Zadaniem gracza jest strzelanie z armaty, próbując trafić w kulki odpowiedniego koloru. Głównym zadaniem jest nie pozwolić wężowi wczołgać się do dziury, w przeciwnym razie gra zostanie zakończona. Jeśli więcej niż 4 kulki dostaną się do grupy, otrzymasz dodatkowe punkty i bombę. Jeśli go uderzysz, gracz otrzyma przezroczystą piłkę. Kiedy strzelasz, wylatują trzy kule naraz.

Kontrola:

Ocena:

Copyright © ZumaGra.com 2024